Новина 1

Про компанію

Компанія Назва пропонує професійні вантажні перевезення у Львові та області з гарантією якості. Власний парк нових вантажівок, залучення сучасних технологій та індивідуальний підхід до кожного Клієнта виступають гарантами відмінної організації квартирного, офісного та промислового переїзду будь-якого рівня складності.

Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії є організація міжобласних перевезень для всіх типів вантажів. Завдяки команді досвідчених водіїв, вантажників та професійних логістів квартирний, офісний та промисловий переїзд у Львові та області завжди відбувається швидко та у відповідності до найвищих стандартів якості країн ЄС.

Для наших Клієнтів:

  • Власний автопарк нових вантажівок;

Для того, щоб надати високий сервіс в обслуговуванні кожного Клієнта ми завжди враховуємо особливості кожного вантажу та швидко знаходимо оптимальний вид транспортного засобу.

Автопарк Назва  –  це місткі Газелі, нові Фольксвагени, Мерседеси та Рено з високою вантажопідйомністю та містким кузовом, які легко виконають будь-які завдання з перевезень.

  • Відмінна організація вантажних перевезень у Львові;

Команда Назва – це експерти з перевезень з понад 10-ти річним досвідом роботи. Для того, щоб вантажні перевезення відбувалися швидко та якісно, кожен з фахівців Назва проходить щорічні курси підвищення кваліфікації за кордоном. Як результат, наші Клієнти завжди отримують індивідуальний підхід та відмінну організацію міського та міжміського перевезення меблів, побутової техніки, спец обладнання, скла, металопрокату та інших вантажів.

  • Новітні системи кріплення;

Ми дбаємо про вантаж наших Клієнтів, тому пропонуємо надсучасні системи кріплення всіх типів вантажів та спеціалізоване пакування. Крім того, ми проводимо монтажно-демонтажні роботи для меблів та вантажно-розвантажувальні роботи з врахуванням особливостей кожного типу вантажу.

  • Інформаційний та фізичний супровід вантажних перевезень у Львові;

Для того, щоб забезпечити повний захист вантажів в дорозі ми особисто супроводжуємо всі перевезення та контролюємо роботу водіїв та вантажників. Як результат, разом з Назва перевезення диванів, холодильників, меблів, скла, дерева, металопрокату, офісного або промислового обладнання у Львові та області – це завжди безпечно та якісно.

  • Доступна цінова політика та гнучка система знижок.

Вантажні перевезення у Львові та області не дорого – це просто з командою Назва. Для наших Клієнтів ми пропонуємо не тільки найнижчі ціни на вантажні перевезення у Львові, але й гнучку систему знижок.

Основним завданням компанії Назва є максимальне полегшення та прискорення всіх процесів перевезення вантажів. Саме тому, в процесі роботи ми дотримуємося комплексної організації перевезень та контролюємо виконання кожного етапу, починаючи з вибору правильного авто та пакувальних матеріалів та закінчуючи контролінгом проведення всіх вантажно-розвантажувальних та монтажних робіт.

Замовити квартирний, офісний, промисловий або міжобласний переїзд у Львові та області

Компанія Назва – це вдалий вибір для організації квартирного, офісного, промислового або міжобласного перевезення вантажів без зайвих затрат. Завдяки залученню новітніх технологій складання планів найкоротших маршрутів та команді кращих фахівців ми гарантуємо швидке та безпечне транспортування вантажів будь-якої складності та цільового призначення.

Замовити перевезення меблів, холодильників, вікон, дверей, дерева, металу або спецтехніки у Львові Ви можете всього в один клік. Для цього Вам потрібно лише підтвердити запит на замовлення вантажних перевезень на нашому сайті.

Компанія Назва – це професійний та не дорогий квартирний, офісний, промисловий та міжобласний переїзд, якому довіряють українці.

10/14/2020 20:15